| IoNuT292 a întrebat:

Imi puteti spune cine a castigat meciula de royal rumble 2014.

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Batista

| JohnnyBi a răspuns (pentru einenebun23):

Uuuu, cat de nepredictibil. il aduc inapoi pe 22-23 ianuarie si pe 26 castiga royal rumble. WWE devine din ce in ce mai de rahat pe saptamana ce trece. trist sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Nu contează când aduc pe cineva, ci pe cine aduc. Batista e una din marile iubiri ale lui Triple H, alături de Sheamus şi Orton, de aia o să-i vezi mai mereu numai prin main event-uri.

| JohnnyBi a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, asta stiu, dar pot sa le faca sa para ceeeva mai reale. gen sa il fi adus acum 2 luni sa aiba vreun scandal cu orton sau ceva mai diferit. shamuuus (cum ii zicea santino marella) a avut o problema medicala. nu stiu, in 2009 era super, acum de cand cu the authority este patetic

| anonim_4396 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Dacă ar vrea să facă ceva foarte tare, ar putea forma un grup stable: Orton, Sheamus, Batista + The Shield, care să fie mereu la ordinul celor din Authority. Dar de unde atâtea pretenţii. Probabil şi chestia cu Authority va dura până undeva prin vară, dacă nu chiar mai mult, de se vor plictisi până şi ei de asta.

| JohnnyBi a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai asa ca apare undertaker...alta chestie patetica. de 4 ani are 1 spectacol pe an care pe an ce trece este din ce in ce mai prost. macar de s-ar intoarce fratii hardy, john morrison, shelton benjamin sa nu ma rog de rock, stone cold, goldberg o.O. acum e un fel de telenovela cu aia de la shield si familia "nu am bani de frizer"

6 răspunsuri:
| AlexVelea12 a răspuns:

A castigat Batista ultimii 2 au fost Batista si Roman Rains Care a batut recordul lui khane de eliminari