| babuin21 a întrebat:

imi puteti spune si mie ce produs sa cumpar pentru a evita accidentarile la picior (zgarieturi). Fac fotbal, si cand bag alunecari tot timpul ma accidentez la picior in partea de sus. Ce as putea cumpara pentru a evita acest lucru, ca o protectie pentru zona aceea. Daca ma puteti ajuta si cu un link in acelasi timp. Multumesc!

1 răspuns:
| zislionelmessi a răspuns:

N-ai cum frate, asta e fotbalu'! Poate niste pantaloni din aia scurti si stramti termici sau ceva gen.