| Bosinceanu_Raul_1982 a întrebat:

ieri cand jucam fotbal,am dat alunecari si dintr-o data am simtit o durere pe degetul mare de la piciorul stang, cand am ajuns acasa mi l-am bandajat si am pus gheata pe picior timp de 30 de minute pe zi
Cum as putea face sa-mi treaca mai repede?
Va rog frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ForeverTeam a răspuns:

Salut,

Îți recomand un produs pe care eu l-am folosit și este excelent, nu o să regreți : https://foreverliving.ro/......on-art0040