| NykuMjFan a întrebat:

Salut TPU

In sfarsit mi-am convins parintii (cel putin pe mama, tata inca nu stie) sa ma lase sa imi comand un yoyo de pe net caci la mine in oras nu gasesc. happy ok...

Yoyo-ul este Duncan Wheels, inca nu mi-a venit acasa, insa vreau sa stiu daca as putea sa il folosesc ca pe un yoyo off string, adica sa nu fie nevoie sa il leg de mana, sa il folosesc la trickuri cu contragreutati. Stiu ca off-stringul la yoyo este doar pentru yoyourile off string/free hand, insa ma gandeam ca ar merge si la asta (e de tip butterfly, are ax fix). Deci?

App. spuneti-mi si parerea voastra despre el. Il puteti vedea pe juggler.ro scrieti doar la cuvant cheie: duncan wheels

Multumesc

Doamne ajuta!

P. S: am postat la rubrica sport pentru ca (virgula) consider yoyoingul un sport extrem de tare happy

Bye! (chiar daca sunt baiat)

1 răspuns:
| Rozik a răspuns:

Waw super ))) chiar m-ai intrigat,cindva eram si eu o mare fana a yoyo-ului, cred ca am sa ma reapuc de acest happy sport, mersi ))