| Voicu_Cosmy_1995 a întrebat:

Incerc sa ma mai inalt macar putin, am aproape 14 ani, 1.74 cam asa thinking Si fac miscare in vacanta cel putin 4 ore pe zi. In timpu scolii mai rar, miscare adica alerg la fotbal pana imi cad picioare :-s Niste exerciti, vreun sport ceva prin care sa pot sa ma inalt stie cineva? thinking Niste idei

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pentru creşterea în înălţime practică, volei, înot, baschet sau cel mai comod tracţiuni!

| val31989 a răspuns:

Basket si volei laughing Eu asta practic dar tot sunt scunda straight face

| Theaxniz a răspuns:

La 14 ani 1.74 este mult de ce vrei sa mai cresti ai destul timp

Răspuns utilizator avertizat
| ArekkusuKage a răspuns:

BASCHET pentru a creste forta in maini si pentru ca creste in inaltine.
FOTBAL pentru picioare
BOX-pentru agilitate
INOT-pentru dezvoltarea GENERALA!
Tenis-Pentru agilitate si pentru imbunatatirea reflexelor

| anonimus99uu999 a răspuns:

Incearca Inotul. Te dezvolti frumos. Sau handbal, baschet...importan este sa-ti placa...bafta:*

| JoJoAllecz a răspuns:

Incearca sa faci alergari si tractiuni la bara in fiecare zi! Sper sa te ajute pe mine m-a ajutat!

| diana2004 a răspuns:

Inotul,dar daca nu vrei poti sa te agati de o bara si sa stai acolo pana nu mai poti