| Rzvllll123 a întrebat:

Salut TPU! Joc tenis de câmp de la 8 ani, cu prietenii pe stradă și în perete, exersând lovituri. Vreau să mă înscriu undeva unde să fac antrenamente la tenis (13-14 ani). Vreau să exersez vreo 2-3 ani, ca să-mi îmbunătățesc toate loviturile(mai ales serva), iar apoi să mă înscriu la un turneu de tenis de juniori.
---- Îmi poate spune cineva, vă rog, cum poți obține acel cod de jucător, pentru a te înscrie la turnee?
+câteva sfaturi
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Degeaba spui ca joci tenis de camp cu prietenii pe strada.
Inscrie-te la un club sportiv(tu stii in ce oras locuiesti) si cere sfaturi unui antrenor. Pana la turnee vei avea mult de muncit.

3 răspunsuri:
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine te inscrii si te legitimezi la un club de tenis si acolo vei afla toate informatiile. Iti urez mult succes. Ador tenisul?

| Rzvllll123 explică (pentru ToțiPentruUnu99):

Mersi mult! Daa, ador tenisul?