| Sachiroo a întrebat:

Salut, TPU! La acest meci, dintre România și Andorra, arbitrii de câte naționalități nu aveau ce căuta în acest meci? România și Andorra, e clar, pentru că pot fi acuzați că țin cu echipa lor națională. Elveția și Israel, pentru că puteau arbitra în favoarea Andorrei, că să nu treacă România pe primul loc. De asemenea Belarus și Kosovo, adică toate cele 6 naționalități din grupa noastră. Rusia, știți voi de ce. Ungaria, că sunt dușmanii noștri. Moldova, că sunt prietenii noștri. Serbia, Bulgaria și Ucraina, că sunt vecinii noștri. Deci, în total, au fost interziși arbitrii din 10+ naționalități pentru acest meci, nu-i așa?

3 răspunsuri:
| Drake21 a răspuns:

Sunt delegati albitrii din celelalte grupe, oricum suntem de pe acum calificati

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

Group A: Germania-Scotia-Cehia-Romania Group B : Franta-Turcia-Serbia-Albania

| Sachiroo explică (pentru Drake21):

Ai avut dreptate!