| vasiliustefan98 a întrebat:

la fotbal juniori trebuie sa platesc in fiecare luna?

Răspuns Câştigător
| HeyPisy a răspuns:

Majoritatea cluburilor de fotbal pentru juniori cer o taxa lunara, dar nu e foarte mult ( in jur de 50 lei / luna )

Funda!

4 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Depinde de clubul la care mergi. La unele cluburi platesti lunar, la altele pe trimestru, la altele anual!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Depinde de orasul in care locuiesti si de club. Pretul poate varia, 50 lei, 100, 150, 200, depinde. Eu am un coleg care plateste 250 lei, dar vine autocarul dupa ei si ii duce la club. Numai bine!

| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

În orașul unde stau eu nu se percepe taxă la fotbal juniori. Însă un prieten de-al meu plătește 30 lei/lună. Nu știu dacă se plătește și mai mult.

| CocowalZ a răspuns:

Da platesti 50 de lei pe luna
Funda?