| hotroad74 a întrebat:

M-am apucat de sala, sunt in a 2 luna acum, si mi-am luat un supliment Milk and Egg Protein 500 gr. As dori sa imi spuneti cum se administreaza corect. Eu iau inainte de sala o lingura dizolvata in 300 ml. de apa si seara inainte de culcare. Sa merg tot pe varianta asta sau sa schimb? Mersi.

2 răspunsuri:
| Pimpux a răspuns:

Cu 30 de minute inainte de sala, si dupa sala

| hotroad74 explică:

EI bine dupa sala in nici un caz, se ia seara, deoarece este un produs cu absorbtie lenta. Dar nu mi-e in clar, sa iau 2 portii seara si sa iau si dimineata 1 portie?