| RevolutionX a întrebat:

Buna seara si un an nou plin de bucurii :) Intrebarea mea este urmatoarea: M-am apucat acum o luna de sala si am decis sa-mi iau un supliment pe care il pot cumpara de la magazinul salii de antrenament. Este vorba de http://www.scitecnutrition.ro/100-whey-protein-professio nal.html Multi mi-au zis ca e bun, dar as vrea sa va expuneti si opinia voastra despre acest supliment sau daca l-ati folosit.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| erAss a răspuns:

L-am folosit o perioada destul de lunga insa trebuie sa-l combini cu o alimentatie sanatoasa si inca ceva suplimente deoarece singur nu da semne extraordinare...