| ChimistulRapid32 a întrebat:

maine ma duc pentru prima oară la sala, tin sa precizez ca voi face dus acolo si dupa ma voi duce la scoala
De ce am nevoie(vreau foarte precis)
E ok sa pun echipamentul de sala in ghiozdanul unde voi tine caietele pentru scoala?
Dau funda pentru un raspuns bun si detaliat

Răspuns Câştigător
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

• Fizic:
- un prosop
- şampon
- piepten ( opţional )
- echipament sportiv ( adidaşi, tricou / maieu, pantaloni )
• Mental :
- ambiţie
- dorinţă
- dăruire
- sacrifiu
- efort
- suferinţă
- şi lista continuă
Ai grije la ceea ce priveşte alimentaţie şi odihnă. Muşchii cresc în zilele de pauză.

Succes!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu inveti maine?

| RobertMoon a răspuns:

O sticla cu apă, tricou/maiou, pantaloni sport, adidași de schimb, prosop.
Daca ai loc sa bagi toate astea alaturi de rechizitele pentru școală ok, doar că vei arata ca un om care pleacă într-o expediție în jurul lumii cu ghiozdanul atât de umflat, așa că mai bine iei lucrurile astea separat cu tine.