| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a întrebat:

voi mergeti maine cu ghiozdanul la scoala?

21 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

N-ai ce sa pui in el.

| Silvia a răspuns:

Nulaughing. N-aş merge deloc, da'...mă trimite mama.

| CosminCSM00 a răspuns:

Imi i-au un caiet in buzunar.

| MyFirstLove a răspuns:

Hei. Da pentru ca noua ne da cartile straight face

| EvellineDub a răspuns:

Nu,deoarece este doar festivitatea.

| niko a răspuns:

NU. iti dai seama ca nu faci nici o orastraight face stai lin ca nu iei notelaughing

| SalutTpu a răspuns:

Da.Unde mi-as tine mancarea? Cine stie cat ne tine acolo thinking

| Andreutza1998 a răspuns:

Nu cred

| DennDee a răspuns:

Nu

| LolaGreen a răspuns:

Noua ne-a dat cartile cand am terminat scoala.eu imi iau doar o genta in care sa bag un carnetel si niste pixuri si manacarea.tongue

| Rocsaanna a răspuns:

Eu iau o foaie si un pix pentru orarlaughing

| Aly_9916 a răspuns:

Nu daca vrei sa cari cartile in mana...

| RicăPăturică a răspuns:

Am auzit ca anul asta se vor da teste in prima zi...

| eu4you a răspuns:

Eu imi iau ghiozdanul ca sa nu ma chinui sa imi car toate cartile prin cine stie ce plasa sau in mana.Ti-as recomanda si un caiet cu un pix la tine ca sa notezi orarul sau ce te pune sa notezi.

| Panteryas a răspuns:

Da, ca sa am in ce pune cartiile, si imi iau la mine un pix si un caiet (cel de dirigentie pe acela notez orarul).

| StarDust_2887 a răspuns:

Da ca trebuie sa am in ce sa car cartile. si imi mai iau si un caiet si un pix, ca anul trecut dirigu ne-a dat test in prima ora si am si inceput materia straight face [sunt a 10a]

| Anabella01 a răspuns:

Waaw.nuu.de looc...aa pss. Scuteste-ma vrei sa car cartile in mana? Ah? nu cred, deci prin concluzie : normal ca il iau.

| Ash17 a răspuns:

Eu nu`mi iau ghiozdanul. Pentru o ora de deschidere, si inca vreo 3 in care vizitam scoala ( sunt a 9 a ) ...nu am de ce sa car ghiozdanul dupa mine. Poate un pix si un caiet, eventual un corn thinking intr-o gentuta straight face.
Bafta!

| angel_2962 a răspuns:

Poti sa il iei. pui in el un caiet ca poate va da orarul sau scrii ceva... eu asa fac mereu big grin

| Annutaza a răspuns:

Nu cred
cred ca imi iau un caiet mic si un pix

| Mia12 a răspuns:

Mai bine ia-ti o poseta, sau un caiet si un pix in mana ca nu se stie