| HeartBreakes a întrebat:

Maine merg la un nou club de fotbal si dau cateva selectii..imi puteti da cateva sfaturi. cum sa ma integrez printre colegii noi. ce fac daca incep sa tremur si antrenoru tipa la mine etc..multumesc FUNDA

Răspuns Câştigător
| CMarian a răspuns:

Trebuie sa te porti normal si cat mai natural, nu sa incerci sa pari ceea ce nu esti si sa stii si eu am aceleasi probleme daca joc undeva unde nu sant obisnuit nu ma simt in largul meu si nu dau acelasi randament dar daca mai tipa si antrenoru cred ca nici in minge nu mai stiu sa dau dar oricum trecand peste asata trebuie sa faci ce faci tu de obicei sa cooperezi cat mai mult si sa te porti cat mai natural.

Funda?