| florinrazvan a întrebat:

mama are 1.72 iar tata 1.75 eu am 1.76 j varsta de 17 ani daca ma duc la inot o sa mai cresc in inaltime? dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

De la varsta de 17 ani cresterea nu mai este la fel de rapida, insa, da, vei creste

4 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Deci sunt 2 variante
1.du-te mai bine la baschet
2.nu o sa mai cresti mult, deoarece e GENETIC!, deci nu ai ce face
-dar pana la 24 o sa mai cresti cativa cm :p
-si eu tot 17 am si inca sunt in crestere (mult chiar whistling )

ceau:p

| marcela290 a răspuns:

Da daca te apuci de inot ai sa mai cresti in inaltime. happy Funda?

| RobinWalker a răspuns:

Salut!
Posibil sa mai cresti, sunt sanse.
O seara placuta!

| Aannooonniimm a răspuns:

Nu cresti de la inot! poti sa mergi la iot de cate ori vrei ca nu vei creste! oricum nu o sa mai cresti mult.:d