| AleWhatever a întrebat:

Oare cat o sa mai cresc daca am 12 ani si 1.72 la inaltime? Mentionez ca fac basket de 4-5 ani. As vrea sa ma las totusi. Credeti ca o sa am mai mult de 1.75-1.76?

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Asta imi aminteste de o intamplare amuzantalaughing)
Eram in un magazin sa cumpar niste haine, acolo o baschetbalistarolling on the floor de 2 metri + vroia sa cumpere o patura, vanzatoarea sa se duca sa ia scara, intinde aia ditamai 'manuta' si ia patura, toti din magazin ne-a bufnit un ras laughing aia se uita la noi ca la masini strainelaughing)
o sa te duci lejer, aia era profesionista avea peste 2 metri nebuna..vai de capu meu, am ras o ora, si nici eu nu sunt pitic la 1, 80 85 laughing

| Clauvdgg a răspuns:

Pai clar o sa mai cresti! Si nu poti opri daca te lasi de basket happy Tot o sa mai cresti laughing

| Mirunelu a răspuns:

Te-ai inaltat foarte mult din cauza baschetului si inca nu ai trecut de perioada de crestere care se termina pe la 20-21 de ani. Deci o sa mai cresti ceva.

| LoveMe723 a răspuns:

Te duci sigur la 1.80. Dar nu se stie poate te mai opresti....depinde de tine happy