| phantom2k a întrebat:

merg de vreo 2 luni la sala de fitness dar nu am un program de antrenament stabil as vrea sa iti recomandati voi unul bun care chiar da rezultate, precizez ca eu merg de 4 ori pe saptamana luni marti - joi vineri si maxim cate 2 grupe sa fie in program, daca se poate sa raspunda doar cei care sunt cat de cat experimentati in fitness, sport etc. funda

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Intri pe megaproteine.ro ai acolo antrenament si nutritie sus si iti alegi experienta, incepator in cazul tau si cate zile pe saptamana. si iti da un program. pentru cateva luni e bun. poti schimba ordinea aparatelor intre ele ca nu strica. si revii peste 5-6 luni daca e