| Den1470 a întrebat:

merg la sala de aproape doua luni si mi-a crescut greutatea cu doar 100 de grame,apropo,sunt destul de slab,am 1, 73 inaltime si 60 kg, de ce oare am pus asa de putin?

15 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Ia-te dupa astia cu sfaturile lor si iti pui streangul de gat de suparare laughing. nu ai crescut pentru ca NU MANANCI CAT TREBUIE. usor, nu?

| baru a răspuns:

Sall! Nu este putin...iar legat de greutate, nu poti sa te ingrasi in fiecare luna cate doua kg!

| AntrenorFitness a răspuns:

100g castigi si daca bei 2 guri de apa.
Trebuie sa iti schimbi stilul de viata.
Apuca-te de treaba: mananca sanatos, antreneaza-te corect si dormi suficient.
Gasesti informatii ca sa ai de unde sa incepi aici http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html si sfaturi foarte utile aici http://www.despreculturism.ro/......ulara.html
Bafta!

| florynmondialul a răspuns:

Nu mananci cat trebuie si ce trebuie!

| XxAnonimuXx a răspuns:

Pentru ca cum ridici greutati ti se ard caloriile

| florynmondialul a răspuns (pentru XxAnonimuXx):

Daca ridica greutati si mananca ce trebuie creste in greutate(muschi) voi faceti omul sa nu mai aiba nici o speranta ca ar putea pune masa musculara!

| florynmondialul a răspuns (pentru XxAnonimuXx):

Mananca frate si tu carne in fiecare zi cat de putin dar sa mananci! seara doua pahare de lapte! iar pe parcursul zilei 3oua si o portie de cartofi! nu te mai lua dupa astia ca te fac sa slabesti mai rau de atata stres!

| florynmondialul a răspuns (pentru XxAnonimuXx):

Nu tie am vrut sa iti trm al doilea mesaj dar se prinde baiatul ca nu e prost!

| Cezar2014 a răspuns:

Conteaza atat programul pe care il ai la sala dar si tipul de alimnetatie. Oricum, fereste-te toata viata de steroizi.
Iti distrug ficatul, pancreasul irecuperabil, sistemul endocrin.

| Cezar2014 a răspuns:

Nimic nu ar justifica eventuale compromisuri cu sanatatea ta.

| Ovidiu139605 a răspuns:

Nu tragi destul de fiare.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ovidiu139605):

Vrei sa spui ca nu mananca cat trebuie, nu prostia pe care ai zis-o

| Daaaaanieeeellaaaaa a răspuns:

Pentru ca mergi la sala

| Cosmin86 a răspuns (pentru Daaaaanieeeellaaaaa):

Esti batuta in cap?

el se duce la sala ca sa CREASCA!

| florynmondialul a răspuns (pentru Daaaaanieeeellaaaaa):

Vai vai! dar culturistii profesionisti ar trebui sa fie "par" la cata sala au facut, nu?