| DrDre555 a întrebat:

As vrea sa merg la sală, insa imi tot pun o intrebare: Am 1:76 inaltime iar greutatea de aprox. 54KG. Apropo am 13 ani jumate.Eu consider ca sunt slab dar totusi nu stau hainele pe mine ca pe gard laughing pot spune ca sunt ok. Intrebarea e are ceva ca vreau sa merg la sala adica daca sunt slab o sa ma afecteze cu ceva? Sau e bine?

Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Condor a răspuns:

Nu te apuca de sala de la ani astea! parerea mea mananca si u sanatos si mult sa te ingrasi si te apuci si u de sala pe la 15-17 ani dar acum mananca bine si fa exercit acasa flotari/abdomene/alergari astea de baza.Ca sa mananci sanatos inseamna sa lasi cipsurile, sucurile, si mai ales tigarile sau alte porcarii

| Condor a răspuns (pentru Condor):

Nu radeti de greselile mele! fac greseli doar la pc cu tastatura in relitate sau pe foaie nu fac laughing