| bogdan13513513 a întrebat:

Ofer funda de ce am făcut acum niște exerciții pentru abdomen 6 pack și efectiv mă durea tot spate și acum că am terminat când mă aplec in jos sa iau ceva mă înjunghie ceva in spate partea dreaptă jos dar pocnește ușor 0.7 sec gen nu se aude doar mă doare! Vreau sa precizez am făcut încălzirea!

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Nu ai facut incalzirea bine probabil si cand faci exercitii de genul nu soliciti doar abdomentul ci si alti muschi.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

DE CAND 6 pack-ul se face cu exercitii? Apuca-te de sah