| XD_Danny_2000_CaPk a întrebat:

tongue
M-am mutat acum cateva saptamani in Spania mai exact Alcorcon! Care este la vreo 17 km pana la Madrid.
Ideea e ca vreau mult sa devin fotbalist, si da stiu ca imi va fi foarte greu la inceput.
Dupa ce termin scoala trebuie sa ma duc la vreun liceu sportiv sau ceva de genu? Sau trebuie sa ma inscriu de pe acum la vreo echipa?
Cel mai detaliat raspuns are FUNDA de la mine!

Răspuns Câştigător
| En_Csak_1993 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa te inscrii la o echipa. Si eu la fel sunt la o echipa de 2 ani. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

N-am ce sa detaliez, inscrie-te cat mai repede la un club de fotbal. Altfel nu ai cum sa devii fotbalist. Lasand timpul sa treaca, iti diminuezi sansele.