| AndreySomeone a întrebat:

Pentru cei care merg la sala, peste tot e regula ca ai voie sa mergi doar o data pe zi?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Depinde de sala respectiva. Eu am mers si de 3 ori pe zi laughing la unele doar o data pe zi te lasa. La altele doar 2-4 ore te lasa sa stai sau ceva de genul.
Insa este suficient un antrenament pe zi + o alimentatie sanatoasa + odihna ca sa iti faci corpul de invidiat.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, sunt centre sportive unde poti merge de 2 sau cate ori vrei pe zi, iar unele, au program pana la miezul noptii sau chiar 24 de ore.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Eu zic că e de ajuns o dată pe zi! Succes!