| Evomer a întrebat:

poate sa imi spuna cineva un program de slabit daca am o masa de piept si la care poti face si abdomene.Multumesc.Dau funda happy

1 răspuns:
| AlexTeAjuta a răspuns:

Nu am inteles prea bine intrebarea insa cred cred ca doresti sa pui ceva masa musculara pe tine, ideal ar fi sa te duci la sala macar de 3 ori pe saptamana cel putin cate 1h daca tie greu sau nu ai sala de forta in apropiere poti sa iti faci un program pentru acasa cu exercitii pe care le cunosti sau sa cauti unele pe internet si sa ti le maresti de la sptamana la saptamana de exemplu saptaman asta faci cate 10 din fiecare exercitiu a cate 1, 2 repetari sptamana viitoare le maresti faci 15 din fiecare a cate 2-3 repetari si tot asa in functie de cat duci.