| Comi2001 a întrebat:

Pot sa alerg foarte repede am suturi foarte bune dar nu prea reusesc cu driblingurile.Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| dani13 a răspuns:

Pui niste jaloane, butuci, sau sticle etc.
si mergi cu mingea printre ele bine amu le aranjezi sa fie ca niste adversari (asta iti imaiginezi tu laughing ) si asa te antrenezi. happy

3 răspunsuri:
| trusk a răspuns:

Sa mai exersezi.

| maxfulger95 a răspuns:

Nu incerca driblinguri grele si nu conteaza ca ai viteza mare, incearca sa driblizi simplu: dai intr-o parte mingea si fugi prin spatele lui, treci repede piciorul prin fata mingi si il iei la viteza dupa.
plis fundita

| andreiiiukuuu a răspuns:

Ia-ti un antrenor