| George_8501 a întrebat:

TPU puteti sa-mi ziceti va rog frumos ce roti de role sunt bune in carefour colentina ca as vrea role cu niste roti bune care sunt acelea? Cel mai bun raspuns fundita:X!

1 răspuns:
| BxJ a răspuns:

Daca te referi la Firme, nu ma pricep, dar daca te referi la tipuri de roti, eu ti-as recomanda cele din cauciuc, pentru ca dureaza mai mult decat cele din silicon! Siliconul are viteza, dar cauciucul e mai rezistent...atat te pot ajuta