| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Imi puteti spune si mie va rog cele mai bune roti pentru role? am acasa role cumparate din cora, am dat 240Ron pe ele si m-am plimbat aproximativ de 5-6 ori si deja rotiile din fata sunt fisurate peste tot. Vreau roti pentru fitness dimensiunile presupun ca sunt 90x24mm dar sa fie rezistente.
Multumesc

8 răspunsuri:
| Dj14mally a răspuns:

Siliconhappytin destul de mult

| srG24 a răspuns (pentru Dj14mally):

Am de silicon si sunt praf vreau sa fie dure am aproximativ 88kg si 1.90m inaltime sa fie cat mai dure si cat mai rapide happy nu conteaza pretul.

| Dj14mally a răspuns (pentru srG24):

Exista si de silicon mai groasehappy

| srG24 a răspuns (pentru Dj14mally):

Nu-mi trebuiesc mai groase imi trebuiesc mai dure caut un magazin in Bucuresti sau pe net sa comand ceva bun foarte bun happy

| KingCobra a răspuns:

Rotile din silicon sunt cele mai bune tin mult si mergi lin.

| srG24 a răspuns (pentru KingCobra):

Am roti de silicon repet vreau sa ROTI REZISTENTE SI DE VITEAZA imi poate raspunde si mie cineva? un cunoscator.DAU FUNDA

| KingCobra a răspuns (pentru srG24):

Rotile de silicon sunt cele mai bune si rezistente si rapide, daca cele care ti s-au stricat au fost de silicon cauta altele de la alta firma.

| srG24 a răspuns:

Dau funda.