| Murdorok a întrebat:

Salut TPU,recent mi-am cumparat niste role agresive usd realm la mana a doua marimea 44, am fost sigur ca asta este marimea mea dupa ce am testat intr-un magazin marimea 43 si ma strangeau,asa ca le-am loat prin posta fara sa deschid pachetul fiind sigur ca sunt bune de mine acasa,surpriza, sunt mai mari de mine cu mult, intrebarea mea este ce as putea baga in role ca picearele mele sa stea fixe? (am incercat mai multe metode dar unele erau inconfortabile)

1 răspuns:
| gabrielaa9191 a răspuns:

Nu cred ca este o idee foarte buna sa tot bagi ceva în role deoarece Îți poți face răni la picioare. De acum înainte nu te mai lua după mărime pentru ca unele sunt mai mici altele mai mari. Sfatul meu ar fi sa le vinzi și cu banii câștigați sa Îți cumperi altele pentru mărimea piciorului tau.