| Alexannderrr a întrebat:

ro!
Maine am un important meci de fotbal, organizat la scoala, si, as vrea sa va intreb, ce exercitii pot face IN CASA, pentru a alerga mai repede si sa am mai multa forta in picior happy
P. S : Am o bicicleta medicinala happy

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Leagan-o pe mami pe picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi ca pana maine poti sa castigi viteza si forta in suturi?laughing

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Sa stii cabicicleta medicinala nu e foarte ajutatoare la asta... dar iti propun sa alergi pe afara nu prin casa, sau cel mai bine cu o bicicleta normala facand multe ture pe afara(asta intareste foarte mult musculatura piciorului)

| 141414 a răspuns:

Ai nevoie de mai mult de cateva exerciti prin casa, iar daca vrei sa faci acum pentru maine ai putea face febra musculara si n-ai sa poti alerga maine, asa ca mai bine pentru maine te bazezi pe fortele pe care deja le ai si apoi, daca vrei, poti incepe sa faci exercitii mai des.

| Sly a răspuns:

Daca meciul e in sala e ok sa te antrenezi in casa! happy

| Alocispeptunoi a răspuns:

Iti trebuie luni de antrenament Pentru viteza si forta, nu te poti sa prinzi viteza si forta intr-o zii pentru viteza eu zic sa faci fandari pentru a putea ridica piciorul cat mai sus cand alergi si pentru forta genoflexiuni

| M4nu3l a răspuns:

Eu iti zic sa te antrenezi afara, dar, daca ai o incapereunde nu-s multe lucruri poti (imi amintesc cum m-am jucat in casa si am spart geamul rolling on the floor)