| Andiii a întrebat:

Rog toti microbistii sa isi spuna parerea fara glume proaste! Cine credeti ca se va descurca in acest campionat, castigandu-l dupa "intaririle" facute. Rapid, Steaua, Cfr Cluj, Astra, Dinamo sau chiar Otelul. Eu sunt stelist. special pentru. stelistii nu ezitati sa raspundeti!

Răspuns Câştigător
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Se vor descurca foarte bine Steaua,Dinamo,Rapid, CFR Cluj, Otelul Galati.Toate au echipe bune, ba chiar si foarte bune de exemplu ca cea a Stelei care a luat multi jucatori buni. Poate, deci nu sunt sigur ca Dinamo si CFR Cluj au un mic avantaj: faptul ca celelalte joaca in Europa League si Champions League. Fara indoiala se pot bate si ele la titlu sau la cupa.Grupele pentru Steaua si Rapid din Europa League sunt accesibile, ambele pot sa treaca de elewinking. Totusi va fi o lupta stransa in campionat. Si acum e prea devreme sa zic cine castiga.Sa asteptam returul. Bafta tuturor echipelor!

8 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Steaua va avea un cuvant greu de spus in campionatul acesta.Se va bate la titlu cu Dinamo, Rapid si Vaslui

| emastelista a răspuns:

Mai intrebi steaua normal dinamo 0 cand pierd un meci pierd 5, 6 dupa acea acum cand lau pierdut si pe torje varza omule steaua are cele mai mari sanse forta steaua

| SoRyNeScku a răspuns:

Toate si daca o excluzi pe Galati si bagi pe u cj e si mai bine ca u cj e peste Galati in momentul de fata!

| Sconcsiş a răspuns:

Ok, eu zic
1. Vaslui
2. Rapid
3. CFR

Asta e părerea mea...

| albertosme98 a răspuns:

Steaua! pentru ca ia o fosta vedeta de a lui PSV...

| UClujNapoca a răspuns:

O sa aveti o supriza din partea Sepcilor Rosii anul acesta.nu o neglijati...cat pentru stelisti.am un mic mesaj. tineti minte ce strigam pe stadion anul trecut despre voi la orice meci? deci... atat am de zis pentru voi. cat pentru cei care cred ca ***, adica franarii vor fi in primii 5. dream on big grin

| Calin_9564 a răspuns:

STEAUA sigur o sa ia campionatul!

| Tzomy07 a răspuns:

Steaua frate. Lupta steaua