| dj4you a întrebat:

Salut skate-ri! Fratilor eu vreau sa imi iau o placa completa de pe http://www.bmxmagazin.ro si nu stiu ce sa aleg intre darkstar si speed demons. Unii spun ca darkstar ar fi mai buna ca alte placi altii spun ca mai bine dau mai multi bani si imi iau un almost altii zic ca mai bine imi iau blind sincer am bani sa imi iau speed demons darkstar sau blind dar sincer as vrea si alte pareri eu mi-as lua un darkstar voi ce zice?

3 răspunsuri:
| Element25 a răspuns:

Salut! Si eu am un skate Darkstar si ma multumesc cu el,mai ales ca nu ma dau de mult timp cu skate-ullaughing. Nu stiu exact care sunt mai bune, Darkstar sau Speed Demons, dar oricum daca de abia acum ai inceput sa te dai pe skate deagiaba iti iei un skate mai scump ca oricum o sa-l rupi curand. Daca esti cat de cat priceput ai putea sa-ti iei un skate mult mai bun.
sincera sa fiu nici eu nu stiu ce sa zic, a meu e darkstar si ma multumesc cu el.
Aaa si daca tot zicea ca iti iei din BMX Magazin, acolo sunt bune skateurile deci ai de unde sa alegi.
Bafta >big grin

| dj4you explică:

Stai stai stai esti priceputa? Deci esti fata, din ce judet esti? big grin nu de alta da poate ne vedem si noi sa vedem care cum si ce fel am experienta de 4luni pe skate ( 1 doar m-am plimbat nu aveam degand la inceput sa invat trick-uri in celelalte 3 luni am invatat trick-uri ca ollie manual si mult freestyle )

| Element25 a răspuns (pentru dj4you):

Nu sunt priceputa deloc, adica m-am plimbat cu skate-ul cam 2-3 saptamani si acum ma chinui la ollie de 2 saptamani. Crede-ma ca mi-ar placea sa am mai mult timp si mai ales sa am cu cine sa ma dau pe skate, asa de una singura e cam naspaoh go on. Chestia e ca tu esti mult mai priceput, eu de abia acum am inceput.