| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor.
Am o mică întrebare legată de skateboarding. Nu vreau să primesc răspunsuri de la cei care nu se pricep la aşa ceva, pentru că mai mult mă încurcă.
Deci, pentru început vreau să îmi iau o nouă placă. Ştiu că sunt diferite firme, printre care şi Almost, firma mea preferată; dar vreau să încerc ceva nou.
Voi ce credeţi despre placa asta? Pentru că eu una nu ştiu ce să spun despre ea; observ că este foarte ieftină, şi nu ştiu dacă este bună. Aici este placa : http://www.area52.ro/......um_concave
Vreau păreri; şi, ştiu că cele mai bune firme sunt Almost, Darkstar, Element, Blind, Cliche, etc. Dar vreau să ştiu dacă şi această placă este bună.
Mă refer, dacă este bună pentru trick-uri.

Răspuns Câştigător
| AlexMarkOne1 a răspuns:

Sall am si eu placa ca aceea tio recomand

| positivity a răspuns (pentru AlexMarkOne1):

Frate, eu nu am întrebat dacă ai placă la fel ca aia; eu am întrebat dacă e bună pentru trick-uri. Pentru că aş vrea să o încerc, dar nu aş vrea să o cumpăr degeaba când îmi pot cumpăra un Element sau un Almost.
Că ştii şi tu cum sunt părinţii. Nu vor să îmi cumpere chiar toate plăcile de pe lume.
Aşa, şi dacă ai zis că o ai; poţi să faci trick-uri pe ea? Sau doar te dai aşa de formă?

| AlexMarkOne1 a răspuns (pentru positivity):

Da pot face trick-uri

| positivity a răspuns (pentru AlexMarkOne1):

Păi atunci, înseamnă că îmi voi cumpăra placa asta. b-)
mersi de răspunsuri. =)