| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Stie cineva cateva cluburi de fotbal din Bucuresti unde pot da probe. Am 17 ani si sunt portar(1.75) de 2 ani.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Du-te la steaua dacă zici că ești realmente bun. Dar știai și tu asta doar ești portar(1.75) de 2 ani

| Nestiutorulnou a răspuns (pentru sierra1):

Ce sa faca la aia? La FCSB il distruge nea Jiji, la CSA se retrage in Liga 2.

| sierra1 a răspuns (pentru Nestiutorulnou):

Lasă-l pe inrebător să se ingrijoreze dacă cumva o fi să fie...

| Alex8273529 a răspuns (pentru sierra1):

Nas zice ca sunt bun da nici pamant de flori. Îs undeva pe la mijloc