| anonim_4396 a întrebat:

Sunt abonat la romtelecom și vreau să vă întreb cum pot prinde meciurile din Anglia Fa Cup ( Chelsea,Manchester United,Liverpool,Tottenham,Arsenal,etc). Eu prin dolce sport pentru. meciuri, dar rar vezi un meci din această ligă. Ce ar trebui să fac? Ofer funda + vot celui mai bun răspuns.

PS : Să le văd la televizor, nu la calculator.

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu poti.
Nu este vorba ca ai dolce, pana acum vreo 3 ani pe EuroSport 2 se difuza Premier League, dar de cativa ani se difuzeaza Bundesliga( meciuri din Germania ), asadar nu e vina celor de la dolce, ci a celor de la EuroSport care nu mai cumpara spre difuzare campionatul englez, ci pe cel german. oricum era mai fain cel englez( si eu am dolce ) si pana acu 2-3 ani I'll difuza, dar acum da Bundesliga...deci nu ai cum sa I'll vezistraight face