| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat si am fundul mare.da stiu suna ciudat, mananc mult si numa ingras..probabil grasimea se duce in. fund happy Cum pot scapa de asta? Va rog mult ajutati-ma se ve foarte urat.

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Fiecare depunem excesul de grasime in anumite zone.Eu il pun la burta, altii la solduri, altii la picioare etc.
Este suficient sa :
1.renunti la zahar si tot ce contine zahar
2.paine cat mai putina si sa fie integrala, de fapt trebuie sa elimini carbohidratii.
3.Din cand in cand sa faci o zi pauza de mancare pentru a da timp corpului sa-si reimprospateze rezervele.

Daca nu ai vointa nu rezolvi nimic.

6 răspunsuri:
| Xenos a răspuns:

Incearca sa faci niste xport.DE exemplu Fotbal. E un sport foarte bun si slabesti foarte repede, dar acum depinde ce-ti place.Si incearca sa nu mai mananci asa mult.Mananca mai sanatos.De ex mananca spanac ajuta foarte mult.Dar ma rog sper ca te-am ajutat.

| Adry05 a răspuns:

Sa faci exercitii, in special alergare si sa eviti prajelile, grasimile si dulciurile.

| KillaNoFilla a răspuns:

Sa sti ca pe fete nu le deranjeaza asta.Sau tie frica ca o sa ajungi sa primesti complimente pentru fund mai multe decat pentru brate? xdd

| Xenos a răspuns (pentru KillaNoFilla):

Asta nu e prea frumos omule...El chiar sufera.

| Anonim000197 a răspuns (pentru Adry05):

Bine,multumesc :*

| Anonim000197 a răspuns (pentru TrăieşteClipa):

Multumesc mult :*