| AlexSkillz19 a întrebat:

Cum sa slabesc la fund ca baiat pentru ca am slabit la burta si in rest, dar fundul mi-a ramas mare de cand am fost gras, nu stiu ce sa mai fac ca e urat asa ca baiat

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Treci pe dificit caloric, manci sanatos si bagi cardio + culturism si vei slabi

| RoCkKiD a răspuns:

Chestia aia cu slabitul local este o vrajeala pe care au inventat-o pentru femei pentru ca si-au dat seama ca dau abni pe orice.

Singurul mod in care poti de acolo este sa slabesti si atat.

| Cosmin86 a răspuns (pentru RoCkKiD):

Teoretic nu e imposibil, exista operatii pentru asta laughing

| RoCkKiD a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu zici rau dar nu cred ca saracul om isi doreste o liposuctie.

Plus ca zice ca a fost gras inainte, daca pe langa slabit mai face si o liposuctie fundul lui va arata ca niste draperii si trebuie sa mai treaca printr-o operatie.

| PsyhoChild a răspuns:

Practic nu slabesti la fund, slabesti la picioare. Te duci frumos la sala si incepi sa faci exercitii pentru picioare.
Daca nu vrei la sala punete pe alergat.

| mitzok a răspuns:

Umm, acolo sunt niste muschi, nu ai cum sa fii plat plat...

| AlexPatriciu a răspuns:

Frate nu e greu deloc, scrie pe Youtube exerciții fizice fesieri, exerciții fizice coapse. Ce crezi? Asta este tot! Alimentație sănătoasă etc cred ca sti deja.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlexPatriciu):

Alea sunt pentru tonifiere sau masa musculara, NU sa slabesti intr-o anumita zona (ceea ce e imposibil).

Ma rog, nu e imposibil, se poate prin operatie.