| vasiliustefan98 a întrebat:

sunt din bacau,imi place mult fotbalul, am 13 ani, de preferabil sa raspunda cei care sunt tot din Bacau... vreau sa ma inscriu la un club de juniori sau ceva de genu`
Dar nu vreau liceu sportiv,ceva de genul un club de juniori,as vrea sa imi spuneti mai exact unde, pretul (asta nu e o problema )
etc...Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Fane, mai lasa fotbalul, vrei sa ajungi la puscarie?

| Diavolcata a răspuns:

Salut uite aici http://bacausport.gsp.ro/site/fotbal/juniori/, nu uita este un fotbal de performanta si este destul de greu. Am pe cineva care s-a dus in localitatea mea si era Gratis, de ce sa platesti, avea 2 stadioane mari si aveau meciuri 1 data pe luna cu alte judete. Succes!