| xGamerZ212 a întrebat:

Salut tpu.Sunt din bacau si a si vrea sa mi recomandati un antrenor bun de MMA/KICK particular.Am buget de 100 lei pe luna.Am 16 ani.

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Nu cred ca iti ajung 100 de lei pe luna ca sa platesti antrenorul.Cand spui particular ma gandesc ca vrei sa se ocupe numai de tine, nu sa faci la un loc cu o clasa intreaga cum se face de regula.Si lasand la o parte banii pe echipament tot iti va lua mai mult de 100 lei pe luna avand in vedere ca antrenamentele se tin de circa 3 ori pe sapt minim.

| Antihristul a răspuns:

Pentru particular, iti trebui undeva la 500 lei, recomand clubul sportiv ciprian sora pentru kick box (aici sunt si eu) sau mma drakonesfight club, asta doar daca esti din Bucuresti bafta.