| mayXangel a întrebat:

Buna TPU.sunt intr'a 6 a si deja ma gandesc la ce facultate sa ma duc! Voi in ce tara straina imi recomandati sa urmaresc o facultate de medicina? Ce stiti despre Viena? Ador orasul si as vrea sa fac facultatea acolo!

Răspuns Câştigător
| tudus a răspuns:

Am fost in el ce sa iti zic multe muzee cateeva palate prin apropiere o gradina labirint in care m-am pierdut se vorbeste limba germana si daca mai vrei cauta pe google earth fundahappyte rog