| Florin963 a întrebat:

Sunt din judetul Bacau si eu cu inca cativa prieteni ne-am apucat de calisthenics. Totul este ok dar am vrea sa se faca la noi in oras un parc pentru asa ceva dar nu stiu ce ar trebui sa facem pentru a ne adresa primariei!

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Salut, cauta pe facebook Doru Dorobat este „ omul cheie„ in acest sport, vorbeste cu el si o sa va ajute. A m-ai ajutat si alte grupuri din diferite orase. Spor.

6 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu gasesti o bara in tot orasu? nu ai nevoie de mai mult.

| Florin963 explică (pentru peperonies):

Bara aceea a devenit neincapatoare...suntem ceva baieti si stam la rand daca pot sa spun asa! avem nevoie de un loc special amenajat!

| peperonies a răspuns (pentru Florin963):

Adica e doar una? asteapta tu sa faca alti oameni lucruri pentru tine...

| peperonies a răspuns (pentru Florin963):

Impartiti-va in 2 si lucrati la ore diferite. serios parca ai 3 ani si jumate de creier.

| Florin963 explică (pentru peperonies):

Pfff...Nu intelegi. Vrem neaparat un parc. Ne descurcam exact cum spui tu. Dar nu ne place sa lucram la o bara de batut covoare. Stii ce jenant este ca tu sa lucrezi si sa se uite locatarii la tine? noi ne-am gandit la o petitie dar nu stim cum sa o facem!

| peperonies a răspuns (pentru Florin963):

Si eu vreau neaparat sa castig la loto dar nici asta nu prea vad sa se intample.