| Alex_Alex_1994_0D47 a întrebat:

Sunt dreptaci si nu prea le am cu stangul. Imi puteti da niste sugestii in ce pozitie sa ma pun? Dar nu defensiv

2 răspunsuri:
| Username55 a răspuns:

Mijlocas dreapta sau mijlocas dreapta

| r1z2an a răspuns:

Incearca sa joci in centru mijlocas la inchidere sau ofensiv. Eu eram in aceeasi situatie si mai mereu voiam mijlocas dreapta, imi placea sa alerg insa erau momente cand trebuie sa centrezi si cu stangul si na. de unde.
M-am bagat la cateva meciuri pe centru si ma descurcam chiar bine. pase cu exteriorul poti sa dai