| starextremRO a întrebat:

Sallz imi place fotbalul fac si eu niste fentee dar sunt dreptaci...cum ma pot invata sa dau si cu stangul ca nu prea pot face fente fara stangul stiti la ce ma refer plz ziceti-mibig grinbig grin:X...

Răspuns Câştigător
| cristiano9 a răspuns:

Poi trebuie sa iti faci piciorul flexibil ca si dreptu, incearca sa lovesti mai mult mingea cu piciorul stang, fa antrenament, chiar daca gresesti, cand joci fotbal, incearca sa faci preluare si sa pasezi doar cu piciorul stang.