| dinuradu a întrebat:

Sunt incepator (am 11ani ) si as vrea sa-mi iau un BMX destul de usor incat sa pot face cateva "scheme" cu el. Am gasit niste BMX-uri pe site-urile: www.bmx.ro si www.sportaddict.ro. Dar nu stiu daca sunt bune sau bune pentru mine (cat de cat usoare). As vrea parerea voastra in legatura cu ce BMX sa-mi iau (in caz ca puteti sa imi dai niste link-uri / site-uri / sau bmx-uri bune pentru mine). Multumesc pentru raspunsuri! Pentru cel mai rapid si bun raspuns dau FUNDA!

1 răspuns:
| cristianoronaldo007 a răspuns:

Iati un BMX pe masura ta doar ca mai mic ca sa il poti ridica cu mainile si sa fie usor pentru tine. uitate la tutoriale pe youtube ca sa inveti sa faci scheme cu BMX-ul. daca esti incepator ia-ti cotiere, genunchiere, casca, inainte sa iti iei BMX... sper ca te-am ajutat happy