| Aldea_Alexandru_1992_Gio6 a întrebat:

Va rog mult facetimi si mie un program care sa imi dezvolte musculatura ..sa contina flotari, tractiuni, abodomene, etc...
Vreau sa fie pe zilele saptamanii, sa imi ziceti in ce zi fac pauza
Cam asa :
Luni :...
Marti:...
Si as vrea sa stiu ce ar trebuii sa mananc...Va rog mult

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Esti troll!

7 răspunsuri:
| RickGrimes a răspuns:

rolling on the floor doamne omule. Daca nu te duci la sala, nu iti trebuie cine stie ce program. Fa ca mine, zilnic 100+ abdomene, aprox. 100 de flotari ( daca esti la inceput incepe cu 50 treptat, gen 10 acum, faci cateva abdomene, mai faci 10) Eu fac abdomene de plictiseala, si 200+ intr-o zi cateodata, si in 2-3 luni daca o tii asa zilnic (fara pauze) cu flotari si abdomene cum am zis eu o sa te dezvolti foarte multe, am facut patratele in 2 luni happy

| K0sti a răspuns:

"faceti-mi"?
"ar trebui"?
Muschi cu cartea de romana! Baga mare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Nu i-ai zis nimic despre ce ar trebui sa manance.Tot romana pe paine?

| Cosmin86 a răspuns (pentru RickGrimes):

Serios, cu prostia aia de antrenament faci muschi?

Apuca-te de sah copil mic... grupele de mucshi se lucreaza 1 data pe saptamana, NU zilnic,...

Si 200+ repetari? Faci aerobic ca domnisoarele? Ia leaga 50 kg de tine cand faci tractiuni, sa vezi atunci contractie musculara.

| Aldea_Alexandru_1992_Gio6 explică:

Cosmin86 te rog incearca sa ajuti oamenii pe site-ul asta, mai mult ii faci sa renunte in loc sa ii incurajezi, crede-ma tu mai mult de 20 nu ai in brat laughing)))