| AnonimulX1 a întrebat:

Salut, TPU! Vreau niște ex de începători pentru a-mi creste musculatura acasă. Mersi!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă tot VREI, ia de aici:

https://www.youtube.com/watch?v=zIz_6Nc2zrE

| ReddY25 a răspuns:

Flotări,genuflexiuni,tracțiuni,abdomene,plank,cu extensor, etc

| kGeorge a răspuns:

Du-te la sala. Cel mai bun sfat. Casa nu e un mediu in care sa te tii de treaba, asta am observat eu. La sala practic e un mediu izolat de alte activitati si se prioritizeaza mult antrenamentul fizic.
Incepe intr-un parc cu flotari, tractiuni, plank. Daca nu poti, ia niste gantere reglabile, Daca vezi rezultate, si vrei sa te tii du-te la sala.