| Dek a întrebat:

Am 12 ani si vreau sa incep sa-mi dezvolt musculatura! Ce exercitii imi recomandati? Care se pot face acasa!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la bazin, înotul îți dezvoltă cel mai bine masa musculară, la vârsta ta poți face și un sport de performanță.
Pa, pa.

| Ecou a răspuns:

Sticlism thinking halbere chestii

| bd a răspuns:

Nu e indicat sa incepi sa faci exercitii pentru dezvoltarea muschilor de la varsta ta pentru ca ai putea sa te opresti din crestere. daca vrei sa iti asumi riscu...

| Dymytros a răspuns:

Cam devreme sa-ti dezvolti musculatura, oricum poti sa faci flotari si abdomene cam 3x 15 flotari 3x 30-40 abdomene nu stiu adaptezi si u depinde cate poti face si la 1 saptamana treci la mai multe si tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flotari si abdomene pentru inceput