| Uddgjxxyim a întrebat:

Salut,as vrea sa îmi cumpăr o bicicletă, dar nu prea mă pricep la ele. Știți dacă bicicletele de la Dedeman sunt de calitate? Îmi puteți recomanda biciclete de maxim 1500 lei

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Sincer,nu mai stiu ce biciclete mai sunt la cautare.
Dar te sfatuiesc in felul urmator:daca gasesti sa iti iei un mountain bike cu frane pe disc.De obicei biciclete cu frane pe disc au franele bune din fabrica si te tin mult timp.
Si sa iti iei o bicicleta cu mai multe viteze, cel putin sase.Adica sa fie i bicicleta cu care sa poti urca un deal.