| porzei a întrebat:

:*! Vreau sa ma apuc de sala si nu stiu ce fel de creatina sa comandstraight face Nu am buget mare+trebuie platita sala! Recomandati-mi si mie un fel de creatina care ati folosito si voistraight facesi-a fost foarte eficienta! Am 1.87 70kg 16 ani! Va multumesc

Răspuns Câştigător
| MrMuscolo a răspuns:

Creatina nu are ce rau sa-ti faca ea nu te umfla, cum spun unii, ea iti dezvolta masa musculara, Creatine fx este creatina romaneasca care iti face stomacul varza, Uite o creatina buna

http://www.megaproteine.ro/......s-1-13-kg/

18 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Nu te baga la creatina deocamdata.Ia-ti un gainer bun de cateva kg.De la creatina te umfli putin, dar nu e cine stie ce.
http://www.megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/
http://www.pronutrition.ro/produse.aspx?cID=116

| porzei explică (pentru bogz):

Am luat 4 zile creatine fx si m-a format doar nu am crescut in masa musculara sa eau in continuare fx?

| d00dlez a răspuns:

Nu mai folosi substante pentru a creste masa musculara asa a murit unu a folosit si a facut abdomen cea ce vroia dar dupa aia a facut stop cardio respirator si a murit
Deci daca vrei abdomen joaca un joc adica football, basket hamball, si mananca sanatos

| darrio2007 a răspuns:

Trage de fiare, fa exercitii.Lasa substantele.Ca nu sunt bune.

| bogz a răspuns (pentru darrio2007):

Ba duceti-va in alta parte cu sfaturile voastre sunt satul de din astia.Voi nici nu mergeti la sala, habar nu ai ce sunt suplimentele si comentezi. Dispari.

| bogz a răspuns:

Am luat creatina de la pro nutrition si e nasoala rau.Cauta un gainer faci mult mai multa masa de la el decat de la creatina.

| aLeXaNdru145 a răspuns (pentru d00dlez):

A zis el ceva despre abdomen?!

| MrMuscolo a răspuns (pentru d00dlez):

Tu esti foarte RETARDAT.Scuze ca iti spun dar asa este, cum dracu sa mori de la creatina? Creatina se gaseste si in carne, toti care mananca carne au murit?

Mai taceti dracu cu raspunsurile voastre idioate copii handicapati paraleli cu sportul

| porzei explică (pentru MrMuscolo):

Adevarat.Iti dau dreptate!

| darrio2007 a răspuns (pentru bogz):

Bai baietas, crezi ca daca stai intre fete in poza trebuie sa te dai smecher? Sunt destule cazuri cand ajungi ca o leguma folosind tot felul de substante. Vrei sa ai un corp bine facut trage de fiare.Nu mai aplica tactica puturosului.Te indopi cu pastile.Stiu bine ce sunt suplimentele.Prin meseria care o am.Hai,pa.

| MrMuscolo a răspuns (pentru darrio2007):

Tu esti foarte RETARDAT copile. Dacami imi spui ce iti pote face creatina, eu imi sterg contul

Hai spune-ne mai copil care nu ai intrat intr-o sala de culturism toata viata ta, ce ne poate face creatina?

| darrio2007 a răspuns (pentru MrMuscolo):

Stii cumva cati ani am? De vorbesti asa?

| MrMuscolo a răspuns:

Nu stiu, nici nu imi pasa.Numai ca daca nu sti ce vorbesti, numai vorbii! Te-am spus aratami ce rau iti poate face creatina +dovada, si eu imi sterg contul

| MrMuscolo a răspuns:

Si ce ai inteles tu din ce scrie acolo?

| darrio2007 a răspuns (pentru MrMuscolo):

Efectele negative.

| SiLaS a răspuns (pentru MrMuscolo):

Bai desteptule, cine te-a mintit ca iti dezvolta masa musculara? laughing)! Creatina, in viitor, daca o folosesti o sa ai multe rpobleme renale! Ca sa te luminez, creatina iti da puterewinking! El la 16 ani cu o masa plina de carbohidtrati va face mult mai multa masa decat tampeniile care i le-ai dat tu!

| MrMuscolo a răspuns (pentru SiLaS):

Mai intai mai treci si pe la scoala sa inveti sa scrii happy, apoi iti recomand sa incepi sa te documentezi despre sport