| Raul_5121 a întrebat:

Bună tuturor! Am 18 ani, 1, 90m si 70kg, doresc sa ma apuc de sala si sa pun niste muschi pe mine ca sunt cam slab.As dori sa-mi cumpar niste proteine bune si nu prea stiu de care,si pe langa as mai vrea sa iau si creatina, este buna? la ce te ajuta mai mult? Vreau sa-mi dati niste sfaturi, ce supliment este cel mai bun si care da si rezultate bune? www.megaproteine.ro de pe site-ul asta doresc niste link-uri :D si care fiema e cea mai buna, argumentati va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| airflow a răspuns:

Du te la medic, el te va ajuta cel mai bine

| imyourdestiny2 a răspuns:

Nu fa prostia asta, informeaza-te.Consumul de steroizi sau alte porcarii de care vrei tu sa iei pot avea ca efect acnee,micsorarea testiculelor, dependenta, ginecomastie, probleme cardiace etc. Daca chiar vrei sa iei, macar cere sfatul cuiva care are o facultate in spate.Eu zic sa nu faci prostia asta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru imyourdestiny2):

Efectele alea sunt doar de la steroizi, NU de la creatina si proteine ( creatina si proteine consumi si tu ZILNIC )