| bogdantatu a întrebat:

vreau sa ma apuc de sala si nu stiu ce creatina sa iau ce imi recomandati la varsta si kg mele ( 15 ani, 73 kg, 1.84 cm )

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

La varsta ta nu se recomanda creatina, daca vrei ceva care sa te ajute ia: http://www.megaproteine.ro/Proteine/Cytosport-Muscle-Milk-1-12-Kg/

| bogdantatu explică (pentru AntrenorFitness):

Acesta nu dauneaza organismului?

| AntrenorFitness a răspuns (pentru bogdantatu):

Nu, este proteina. O sa te ajute sa te dezvolti mai frumos si mai repede.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La aceasta varsta, creatina nu este recomandata.

| Wehes a răspuns:

Tu nici n-ai inceput sala si deja te bate gandul sa iei creatina?
Un sfat bun : Incepe si tu la sala, vezi cum e treaba pe acolo, du-te minim 3 luni iar daca prinzi gustul salii continui si poti lua creatina.
Cunosc multe cazuri ca tine, care au inceput cu creatina, ca asa au citit ei pe net ca ii face musculosi, iar dupa 1 luna de sala s-au lasat. Au mai aruncat si banii pe fereastra.
Daca vrei sa cresti de la creatina aia, mananci calumea.
Mai documenteaza-te.