| Alek112 a întrebat:

Salut TPU
Vreau sa ma apuc de tenis
Mentionez ca am 15 ani si nu am jucat tenis aproape niciodată.
În cât timp pot progresa sa ajung de ex in primii 100?

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Se spune ca sa nu te pui niciodata cu visul unui om si sa ii dai speranta ca poate sa faca acel ceva.

Daca ar fi sa nu te mint politicos, as crede ca e putin cam tarziu.

| Gyssus a răspuns:

Cred ca visezi.

| Alexandraalexa13 a răspuns:

Buna! Sunt in aceeasi situatie ca tine.Am tot 15 ani, iar peste o saptamana incep sa iau cursuri de tenis...tot timpul mi-am dorit sa particip la competitii, sa merg in cantonamente etc. Eu zic ca nu e neaparat sa ajungem in primii 100 ci sa ai cat mai multe castiguri, iar in acest fel poate ajungem si unde ne-am propus. Regret foarte tare ca m-am lasat de multe sporturi de-alungul timpului si multe persoane mie inca imi dau sperante totusi ca voi ajunge unde vreau si ca nu e prea tarziua pentru performanta acestui sport