| Twain a întrebat:

Vreau sa ma duc la un club de fotbal iar tata e prieten cu antrenorul de acolo si i-am zis sa vorbeasca cu antrenorul.A vorbit si a spus ca numai de la toamna pot sa ma duc ca in vacanta de vara nu se face.Dar un prieten merge acolo si a spus ca ei fac..De ce credeti ca a zis tata asta?

Răspuns Câştigător
| NeymarJr11 a răspuns:

1. Stie, ca esti la inceput cu fotbalu si vrea sa te dea la incepatori pentru a nu te accidenta din prima.
2. Daca te-ai duce acum la jucatori care sunt sunt numa de 16+ ani in sus si tu presupun ca ai 14-15, o sa fi mic si nu o sa te bage mult in seama bajetzi mari.
3. Asteapta si tu vacanta asta, pana cand te va inscrie la clubu de fotbal, antreneazate du-te la fotbal cu baieti mai mari ca tine as nu iti fie frica, de contacte etc.
4. Poate ai probleme, de sanatate de mic si nu poti face efort fizic, cand afara sunt peste 30 de grade.
5. Ai grije, daca tata al tau te da din toamna puneti 1 semn de intrebare cu sanatatea.
6. Bafta la fotbal, nu te lasatongue

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca tu abia incepi. Prietenul merge in continuarea unor antrenamente.

| VladGH a răspuns:

Cred ca vrea sa te bage intr-o noua grupa si grupa aia incepe din toamna. Sau, are nevoie de tine acasa tatal tau.

| StIlled a răspuns:

Motivul 1: Poate ieste frica sa nu patesti ceva!
Motivul 2: Poate nu esti antrena!
Motivul 3: Poate pe moment nu are bani sati plateasca cursurile!

Daca crezi ca te-am ajutat poti sa imi dai Funda? Plz

| Odlanor a răspuns:

Tatal tau vrea sa vada cum te comporti in vacanta. Daca esti cuminte sau rau.